Profil společnosti - EURON2016

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Profil společnosti

  • Jsme malá výrobní společnost zaměřená na navrhování a výrobu svařovaných ocelových konstrukcí včetně souvisejících oborů jako dělení, tváření a obrábění kovových materiálů, sestavování a sváření dílů a sestav, jejich povrchovou úpravu a na konci procesu provádíme i dílenskou montáž. Součástí naší společnosti je i malá konstrukční kancelář se zaměřením na technickou přípravu výroby.
  • Veškerá činnost společnosti je prováděna v průmyslovém areálu v Chebu, Karlovarské ulici a v současnosti ve společnosti pracuje 30 pracovníků. Společnost má svůj výrobní proces certifikový tzv. Velkým svářecím průkazem, vydaným certifikační autoritou SVV Praha.
  • Společnost je technologicky vybavena tvářecí technologií (ohraňovací lis 160 tun/3 m, několik excentrických a hydraulických lisů), technologií dělení materiálu jako pásové pily, plynový a plasmový CNC dělicí automat, obráběcí technologií včetně nového CNC 5 osého obráběcího centra. Dále společnost vybavena moderní svařovací technologii v ochranné atmosféře. Úsek povrchové úpravy konstrukcí a výrobků je vybaven tryskacím zařízením a kabinovou lakovnou s lakovacím boxem o rozměrech 5 x 5 x 11 m (v x š x d) a dostatečnými prostory pro přípravu a dosychání lakovaných dílů.
  • Technické vybavení konstrukční kanceláře společnosti disponuje programovým vybavením jak pro řízení své výroby, ale i CAD pro kreslení dokumentace včetně programu pro statické výpočty konstrukcí.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky